twórcze spa.
33 pomysły na twórczy odpoczynek w domu

Odpoczywaj twórczo!

 

Pobierz bezpłatny e-book  i zacznij twórczo odpoczywać.

Dostajesz gotowy zestaw pomysłów do wykorzystania w domu.

Przejdź na twórczą stronę mocy!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Czujesz się ostanio mało twórcza, przemęczona i marzysz o tym, by wróciła Ci energia do dzialania, spontaniczność i radość?

Intuicyjnie szukasz takich działań, które przybliżą Cię do autentycznego i harmonijnego życia, zgodnie z potrzebami Twoimi i Twoich bliskich.

Doskonale wiesz, że masz w sobie twórczą moc. Choć zepchnięta w kąt, jest i czeka aż pozwolisz jej zasilić wszystkie obszary Twojego życia.

Powiedz sobie TERAZ JA!  i w twórczy sposób naładuj baterie.

Z myślą o Tobie przygotowałam e-book Twórcze SPA. 33 pomysły na twórczy odpoczynek w domu, który przyniesie Ci upragniony odpoczynek.

Zadania tak przemyślałam, byś nie musiała nic specjalnie kupować. Założę się, że masz w domu jakiekolwiek farby, nożyczki, gazety, długopis, kartki, stare gazety…

Nie potrzebujesz wiele, by zacząć.

Poczuj się znów silna, sprawcza i zrelaksowana

Pobierz e-book i zobacz, jak możesz twórczo odpoczywać.

Co zyskasz otwierając się na twórczość?

odblokujesz twórczą energię

Dzięki regularnej praktyce zaprosisz ją na stałe do swojego życia. Będzie Cię wspierać, wzbogacać Twoje życie we wszystkich obszarach. Będzie jak płomień świecy w ciemny listopadowy wieczór.

zmniejszysz stres i odpoczniesz

Dbanie o siebie jest niezbędne, jeśli nadal chcesz pomagać innym i prowadzić życie pełne pasji, radości i spełnienia. 

Nie potrzebujesz wiele, by zacząć twórcze życie. 

poczujesz swoją siłę

Poczujesz się sprawcza, bo wreszcie postawiłaś siebie na pierwszym miejscu, a nie pracę. Zadbasz o siebie czule i troskliwie dając sobie uwagę i niczym nie skrępowaną kreatywność.

wzmocnisz intuicję

Gdy pozwolisz, by prowadziła Cię intuicja  zadzieje się magia. Uwolnij umysł z napięcia, presji, oczekiwań, kontroli, zadaniowości. Wdech…wydech… Jesteś we właściwym miejscu. A w Twoim życiu jest więcej lekkości.

Cześć, jestem Aneta!

Artystka, Edukatorka i Twórczyni Dobrego Czasu.

Zabieram Kobiety w twórcze poszukiwania siebie. Budzę ukrytą w nich kreatywność i daję narzędzia do jej wyrażania.

Malując mandale, odnawiając mebel czy pracując z głosem Kobiety czują, że inne życie jest możliwe. Uświadamiają sobie, że mogą żyć bliżej siebie, po swojemu – twórczo i pięknie. I wiedzą, jaka droga ich do tego prowadzi.

Sama parę lat temu byłam w podobnym miejscu, jak Ty teraz – czułam potrzebę zmiany i bliższego kontaktu ze sobą. Pragnęłam nadać życiu większy sens. I dopiero gdy postanowiłam żyć twórczo odzyskałam sprawczość, siłę i swój autentyczny głos.

Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego oddaję w Twoje ręce ten przewodnik.