Farba Czyni Cuda

Warsztaty odnawiania i stylizowania mebli

 

Sprawdź, czy mogę Ci pomóc.

Jeśli uważasz, podobnie jak ja, że konsumpcjonizm przerasta nasze potrzeby i generuje tony śmieci a Ty chcesz żyć bardziej świadomie i z poszanowaniem natury.

Liczysz na wskazówki, które dodadzą Ci odwagi do meblowych metamorfoz oraz potrzebujesz solidnej dawki wiedzy, by rozpocząć lub usystematyzować swoje majsterkowe pomysły.

 

Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać. Gotowa jesteś do tego, by w twórczej atmosferze sięgnąć po pędzel i pozwolić się poprowadzić.

Pomogę Ci w twórczy sposób zadbać o meble i Twoją potrzebę odpoczynku.

Farba Czyni Cuda 

Warsztat odnawiania i stylizacji mebli

Założę się, że lubisz majsterkować i poplamione od farby kolejne jeansy nie stanowią dla Ciebie wielkiego problemu.

Pewnie już nie raz zabierałaś się za coś, choć towarzyszył Ci strach i powątpiewałaś w to, czy dasz radę. Ale była w tym wszystkim też ciekawość i to ona sprawiała, że ręce „paliły się do roboty”. Działałaś – nie raz, nie dwa – po omacku, lekko zdezorientowana nie wiedząc od czego zacząć.

Teraz, gdy zawołały Cię meble i poczułaś całą sobą, że chcesz ratować perełki, które zalegają na strychu i lądują pod śmietnikiem – postanowiłaś działać zgodnie ze sztuką. Chcesz z lekkością odnowić stół po dziadkach, który jest rodzinną pamiątką i tą szafkę z sieciówki, której ciemna okleina już Ci się znudziła.

Pragniesz mieć satysfakcję z faktu, że siłą swoich rąk, przy udziale swojej wyobraźni i głosu intuicji dokonujesz udanej METAMORFOZY.

Jak wygląda warsztat?

Rozejrzyj się i zobacz, jak wiele masz mebli, których wyglad już Ci się znudził, ale nie chcesz ich wyrzucać?

Twoja szafka, krzesło, taboret, lampa, gazetnik, stolik kawowy czy rama lustra są zbyt ciemne lub nadszarpnięte zębem czasu? Przynieś jedno z nich na warsztat i dokonaj metamorfozy. Jeśli nie wiesz, który mebel zabrać ze sobą na warsztat, zachęcam, by skonsultować to ze mną.

Doradzę a Ty będziesz szczęśliwa ze swojej metamorfozy.

Warsztat podzielony jest na 3 etapy:

  • omawiam podstawy z zakresu odnawiania mebli, zapoznajesz się z narzędziami
  • w części praktycznej ćwiczysz wybrane techniki oczyszczania i malowania
  • pracujesz nad własnym meblem dając mu drugie życie.

Podczas całego warsztatu masz do dyspozycji mnie, moją wiedzę i doświadczenie, dzielę się z Tobą trikami, które ułatwiają meblowe metamorfozy. Możesz też liczyć na cudną wymianę życiowych refleksji od innych Kobiet.

Odnawiaj meble i miej z tego frajdę!

Co zyskasz odnawiając swój mebel?

nowe umiejętności i wiedzę

Poznasz techniki malowania, stylizowania oraz zabezpieczania mebli. Nie obce będą Ci zasady harmonijnych zestawień kolorystycznych. 

poznasz warsztat majsterki

Zaprzyjaźnisz się z narzędziami, które ułatwiają i umilają prace oraz zapragniesz szlifierki na prezent urodzinowy

dasz drugie życie

Tchniesz nowe życie w swój mebel i ….będziesz wypatrywać już kolejnych przedmiotów do metamorfozy

twórczo odpoczniesz

Spędzisz czas w gronie Kobiet, którym bliska jest idea zero waste. Godziny upłyną nam na malowaniu i rozmowach. Zasmakujesz nie tylko moich przekąsek, ale i twórczego odpoczynku.

 

Znam sposoby na to, by Twoje meble nabrały zupełnie nowego wyglądu.

Zobacz co o warsztatach meblowych mówią Uczestniczki:

Warsztaty Anety…ehhh każde i zawsze  otoczone magią doznań… Mandale z Anetą wspominam jako mistyczne doświadczanie siebie. Piękne pokierowanie uwagi do serca. Cudowna przewodniczka.Dzięki Anecie przełamałam barierę, lody serca. Odkryłam siebie na nowo. Poczułam się znowu dzieckiem radosnym, szczęśliwym. Nauczyłam się akceptacji i świadomego kreowania życia. Patrzę często na moja mandale, kocham je. Kocham siebie. Taka jestem, jak ta mandala, koloLova 😊 Dziękuję Aneciu ❤

Patrycja Moeglich

Zajęcia u Anety to nie tylko twórcza praca rąk. To proces, który dzieję się w nas. Serdeczna atmosfera, otwartość i uważność na drugiego człowieka to istotne elementy warsztatów, które sprzyjają byciu w kontakcie z innymi, jak i ze sobą. Bardzo cenię sobie wsparcie Anety w tym procesie. Ona jest zawsze blisko, doradzi, jeśli potrzeba, ale przede wszystkim daje przestrzeń i poczucie, że „możesz wszystko”. Uwielbiam tę całą naturalną otoczkę i podejście ekologiczne. To wszystko sprawia, że jest nam razem bardzo po drodze.

Marta Grześko-Nyczka

Nigdy wcześniej nie malowałam mandal. Nie myślałam też, że mogą one tak mocno wpłynąć na moje życie. Dzięki warsztatom z malowania mandal, przy pomocy Anety –  odważyłam się i chwyciłam za pędzel, który oststni raz był w mojej dłoni, gdy byłam w podstawówce. To, co się zadziało było magiczne. Obraz, który ze mną zostaje jest kolorowym zapisem emocji, jakie mi towarzyszyły. Zaprosiłam mandale na co dzień do mojego życia, zwłaszcza wtedy, gdy czuję, że zaczyna mi brakować energii. Polecam!

Natalia Kamińska

cześć, jestem Aneta

Artystka, Edukatorka i Twórczyni Dobrego Czasu.

Tworzę przestrzeń dla Kobiecych głosów.

Głosów intuicji, wyobraźni, marzeń.

Zabieram Kobiety w twórcze poszukiwania siebie. Budzę ukrytą w nich kreatywność i daję narzędzia do jej wyrażania.

Jestem wdzięczna za praktyki, które przenoszą mnie z powrotem do serca i ciała. Jedną z nich jest MALOWANIE MANDAL.

Odkąd zaprosiłam na stałe do swojego życia twórczą energię, czuję jej moc transformacji. Zmiany dokonują się we mnie i dookoła mnie.

Czuję, że moja filiżanka zapełnia się, dzięki czemu jestem gotowa służyć, także Tobie.

 

Malując mandale, Kobiety czują, że inne życie jest możliwe. Uświadamiają sobie, że mogą żyć bliżej siebie, po swojemu – twórczo i pięknie. I wiedzą, jaka droga ich do tego prowadzi.

 

Sprawiam, że Kobiety nabierają więcej jasności i lekkości w życiu.

Inspiruję Je do zmian.