Masz problem z osiąganiem swoich celów?

Wydaje Ci się, że to niemożliwe, aby w końcu Ci się udało osiągać to, o czym marzysz?

Przedstawiam Ci „Wytyczaj i realizuj cele w zgodzie ze sobą„!

Jest to mini kurs online, dzięki któremu nauczysz się jak wyznaczać cele, aby rzeczywiście je osiągać. A także mieć przy tym poczucie, że realizacja celu jest lekka i przyjemna, a nawet – że cel niejako „sam się realizuje”.

Dowiedz się więcejZamów!

Czy czujesz, że któreś z poniższych zdań odnosi się do Ciebie?

Osiąganie celów nie powinno kojarzyć Ci się z drogą przez mękę…. ale niestety często bywa tak, jak opisuję poniżej, prawda?

Wytyczasz sobie ambitne cele, ale po początkowej ekscytacji Twoja motywacja słabnie i musisz ją wciąż „reanimować”?

Zmuszasz się do działania, bo skoro już się czegoś podjęłaś to teraz „powinnaś” być konsekwentna?

Nawet jeżeli działasz oraz odnosisz sukcesy, masz niejasne poczucie, że to nie jest Twoja droga i że nie jesteś „na swoim miejscu”?

A może zdarza się, że inni gratulują Ci osiągnięć, a Ty nie odczuwasz satysfakcji, raczej zmęczenie i poczucie braku sensu?

I chciałabyś umieć wytyczać sobie cele w taki sposób, aby realizować je z energią i ekscytacją, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

 

Ale teraz wyobraź sobie, że może być inaczej.

Wyobraź sobie, że robisz w życiu to, co jest zgodne z Tobą i co wypływa z Twoich autentycznych potrzeb. Nie musisz się do niczego zmuszać, bo Twoje zamiary i cele manifestują się jako skutek Twojego działania w zgodzie z Twoimi wartościami oraz pragnieniami.

Już w momencie podejmowania decyzji o konkretnym celu, czujesz ekscytację, radość i motywację do działania!

 

A potem działasz z naturalną energią i bez wysiłku, bo robisz to, co wypływa z głębi Twojego serca.

Budzisz się każdego ranka z energią do działania i codziennie realizujesz to, co sobie zaplanowałaś. Masz satysfakcję, że wykonujesz kolejne kroki na drodze do swojego celu, działając w zgodzie ze sobą. Bez nieustannego przekonywania siebie, że „powinnaś”.

Tak może być… A jednak…

czujesz, że to nie takie proste.

Masz niejasne wrażenie, że przyczyna Twoich obecnych niepowodzeń  w realizacji celów tkwi głębiej. Że tu nie chodzi o brak motywacji.

Może cele, jakie sobie wytyczyłaś nie do końca są Twoje? Może spełniasz cudze oczekiwania, bo ktoś przekonał Cię, że będzie to dla Ciebie dobre?

Czujesz, że gdybyś robiła to, co jest naprawdę w zgodzie z Tobą, mogłabyś czerpać ze swoich działań prawdziwą przyjemność.

Tylko, że nie jesteś pewna, co jest naprawdę Twoje. Nie do końca wiesz, jak skontaktować się ze swoimi prawdziwymi pragnieniami i potrzebami.

I jak zdefiniować nowe cele?

Cele, dzięki którym mogłabyś podążać w kierunku, który poczułabyś jako właściwy i dobry dla Twojego rozwoju?

 

Wierzę, że każda z nas może realizować swoje marzenia i osiągać cele, jakich zapragnie. 

Dlatego właśnie, dla takich kobiet jak Ty, stworzyłam mini kurs online “Wytyczaj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą

I nie jest to kurs, w którym przedstawię Ci formułę dobrze sformułowanego celu i dam kilka wskazówek na utrzymanie motywacji. 

Zamiast tego zaproszę Cię do głębszej pracy.

W ramach 3 etapów kursu poprowadzę Cię przez cały proces – od skontaktowania się ze sobą, odkrycia Twoich pragnień i najważniejszych życiowych wartości, poprzez nauczenie się wytyczania takich celów, które będą wypływały z Twojego wnętrza i będą z nim spójne, aż do ich realizacji, ze szczególnym uwzględnieniem radzenia sobie z potencjalnymi blokadami. 

Co otrzymasz w ramach kursu?

Trzy filmy video (po jednym do każdej z trzech części kursu) z konkretną wiedzą, omówieniem ćwiczeń i wskazówkami w zakresie ich wykonywania.

 
Podręcznik do samodzielnej pracy zawierający starannie dobrane autorskie ćwiczenia i techniki oraz głębokie pytania poszerzające świadomość. Podręcznik jest podzielony na trzy części odpowiadające trzem etapom procesu, przez który będę Cię prowadzić.  

Ale to nie jest najważniejsze, co otrzymasz, prawda? 

Dlatego skupmy się na tym, co z jakimi efektami zakończysz kurs:

Z

Nawiążesz kontakt ze swoimi autentycznymi potrzebami oraz pragnieniami

Z

Będziesz potrafiła określić co jest dla Ciebie w życiu ważne, co ma dla Ciebie największy sens

Z

Odpowiesz sobie na pytanie, czego chcesz od życia, jak chciałabyś żyć i kim się stać

Z

Odkryjesz drzemiącą w Tobie witalność, energię i motywację do działania

Z

Dostaniesz praktyczne wskazówki oraz narzędzia przydatne w procesie realizacji celów

Z

Nauczysz się rozpoznawać, które cele są Twoje, a które bierzesz na siebie, by spełnić czyjeś oczekiwania

Z

Zdobędziesz umiejętności potrzebne do wytyczania celów ambitnych, ekscytujących i będących w zgodzie z Tobą, które wyzwolą naturalną energię do działania

Z

Poczujesz odwagę do wytyczenia nowej ścieżki i podążania nią

 

Po przejściu tego kursu poczujesz, że złapałaś właściwy kurs – kurs na swoje pragnienia! 

Zaczniesz wreszcie realizować cele, które będą przybliżać Cię do takiego życia, jakim chcesz żyć i odnajdziesz w sobie autentyczną motywację, aby realizować je z ochotą. 

 

Nadal nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie? 

Ja wierzę w Ciebie i wierzę w to, że możesz osiągnąć to, o czym zawsze marzyłaś. I w tym właśnie pomogłam już wielu kobietom.

 

 

uwierz, że warto odważnie sięgać po własne marzenia!

Dzięki pracy z Panią Małgosią zrzuciłam ciężar, który nosiłam w sobie od dłuższego czasu. Czuję się teraz wolnym człowiekiem, mam cel, który chcę zrealizować! Zdobyłam większą pewność siebie w pracy oraz w życiu osobistym. Każda minuta spędzona z Panią Małgosią pokazała mi jakie mam wewnętrzne pokłady 😉 Chce z nich korzystać i cieszyć się życiem! Polecam każdej kobiecie, która chce zmian w swoim życiu.

Alina, nauczycielka

potrzebujesz wsparcia w osiąganiu celów zawodowych? jesteś w odpowiednim miejscu!

Dziękuję Małgosi za wsparcie i wydobycie celów na mojej drodze życia. Dzięki spotkaniu z Małgosią rozjaśniło mi się czego pragnę na drodze zawodowej. Dzięki spotkaniu z Małgosią mam wrażenie, że komunikuję jaśniej, odważniej moje potrzeby. Czuję się bardziej spójna w wyrażaniu się. Dziękuję Małgosiu, że nakierowałaś mnie na moje cele na mojej drodze życia. Serdecznie życzę Wam gotowości i otwartości na tą wyjątkową dobrą kobietę.

Helena, trenerka sportowa

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska, jestem coachem i trenerką rozwoju osobistego.

Wspieram kobiety, które nie doceniają swojej wartości, w tym, by uwierzyły w siebie, pozbyły się lęku przed porażką i odważnie realizowały swoje pragnienia!

 

Nad czym będziemy wspólnie pracować?

Kliknij w każdą część, aby przeczytać jej opis…

Część 1: Poznaj siebie na nowo

W pierwszej części skupisz się na tym, aby na nowo poznać siebie.

Dlaczego jest to potrzebne?

W dzisiejszych czasach często towarzyszy nam sztuczność, brak autentyczności, chęć zadowalania innych i spełniania ich oczekiwań. Spychamy głęboko nasze prawdziwe pragnienia, ukrywamy nasze emocje, nie zdradzamy się z naszymi najgłębszymi tęsknotami. Odkładamy je na później. Obiecujemy sobie, że jak już osiągniemy względne poczucie bezpieczeństwa, to wreszcie będziemy mogły być sobą.

Niestety po iluś latach spędzonych w takim zaprzeczeniu, możemy mieć kłopot z oddzieleniem tego, co jest naprawdę nasze od tego, co robimy dla kogoś. Bo często spełniając cudze oczekiwania, wmawiałyśmy sobie, że robimy to dla siebie.
Dlatego w pierwszym kroku powrócisz do siebie prawdziwej.

Przypomnisz sobie, co jest dla Ciebie w życiu ważne, jakie masz wartości, czego tak naprawdę oczekujesz od życia, co jest dla Ciebie jego sensem. Przyjrzysz się też temu, jak cele, które obecnie realizujesz mają się do tego, czego naprawdę w życiu chcesz.

Część 2: Praca nad Twoimi celami

W drugiej części, z pogłębioną świadomością tego, kim jesteś i co chciałabyś w życiu osiągnąć, przejdziesz do pracy nad swoimi celami.

Nauczysz się definiować cele w zgodzie ze sobą.

Kiedy pojawi się nowy cel, może z Twojego serca, a może zasugerowany przez kogoś, będziesz potrafiła sama rozpoznać, czy to, co zamierzasz zrobić jest w zgodzie z Tobą, czy po prostu starasz się spełnić czyjeś oczekiwania. Pomoże Ci w tym lista pytań, którą otrzymasz w jednym z ćwiczeń. Poznasz mocne pytania, jakie należy sobie zadać, aby upewnić się czy Twój cel jest rzeczywiście Twój.

Sprawdzisz, jak silna jest Twoja motywacja i czy wypływa ona z Twoich autentycznych pragnień.

Dowiesz się, jak sprawdzić ekologię celu i jego zgodność z Twoimi wartościami.

I będziesz potrafiła sformułować cele, których realizacja będzie przychodzić Ci skutecznie i z lekkością. 

Część 3: Jak rzeczywiście osiągać cele?

W trzeciej części będziesz mogła przejść do pracy nad osiąganiem swoich celów. I oczywiście nie będę w stanie towarzyszyć Ci podczas całego tego procesu, lecz otrzymasz ode mnie przydatne wskazówki, które pomogą Ci iść do przodu pewnie i zdecydowanie.

Dowiesz się, dlaczego nie zawsze polecam szczegółowy plan działania i co zrobić, kiedy nagle pojawi się strach przed porażką albo przed sukcesem! – tak to też jest możliwe. Otrzymane w tej części narzędzia pozwolą Ci „iść w życie” i odważnie sięgać po to, co dla Ciebie ważne i na czym Ci zależy. A przede wszystkim spełniać własne pragnienia, a nie cudze oczekiwania.

Jesteś zdecydowana?

Jesteś gotowa, aby przestać odkładać marzenia na później?

Jeśli tak, wybierz odpowiedni pakiet – przekieruje Cię do strony zamówienia.

Natychmiast po zamówieniu otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów i będziesz mogła zacząć pracę nad swoimi celami! Jeśli wybierzesz wersję z prywatnym wsparciem, umówimy się prywatnie (mailowo) na sesję.

 

Później cena tego kursu wzrasta do 247 zł.

Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz wsparcia w ustalaniu i realizacji celów, zamów już teraz:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Copyright © 2019 Małgorzata Trzaskowska. Polityka prywatności