Jak mam pracować z meblem?

Kurs online dla Kobiet, które pragną odpoczynku dla duszy.

Sprawdź, czy mogę Ci pomóc.

Jeśli jesteś jedną z tych Kobiet, które czują się zmęczone, przytłacza je chaos, pragną zwolnić i bardziej zadbać o siebie, to już wiesz, że… jest w Tobie silna potrzeba odpoczynku.

I niezależnie czy pozwalasz sobie na spacer, biegasz czy medytujesz o poranku, czy spędzasz czas z książka czy z nosem przed ekranem – to towarzyszy Ci pragnienie, by się zregenerować. Jest Ci to potrzebne.

I choć masz dom, rodzinę, którą kochasz, pracę, która pozwala Ci realizować marzenia, to w duchu wciąż czujesz, że potrzeba Ci „czegoś więcej”. Nie więcej pieniędzy, sławy, domu umeblowanego jak z okładki czasopisma, romansu… 

„Coś więcej” to ODPOCZYNEK DLA DUSZY.

Czym jest kurs „Jak namalować mandalę?”

Jest odpowiedzią na potrzebę odpoczynku dla duszy, która drzemie w każdej z nas. Powstał on z intencją pomagania Kobietom, takim jak Ty.

Zobacz, co się stanie, gdy chwycisz pędzel do ręki…Wsłuchasz się w głos serca. Dasz prowadzić się intuicji…

Kurs odbywa się w zamkniętej grupie (na FB lub na zoom), byś czuła się bezpiecznie a jednocześnie miała wsparcie. Po zakupie otrzymasz krótki przewodnik, który pozwoli Ci przygotować niezbędne materiały i zadbać o komfortowe otoczenie, w którym będziesz malować.

Wspólna praca: wprowadzenie, przekazanie instrukcji, łagodne prowadzenie i trzymanie twórczego procesu potrwa około 1,5h. Jednak ten czas może nie wystarczyć, byś ukończyła swój obraz. Zarezerwuj sobie nawet 3h. Możesz oczywiście pracować z przerwami, by wykonywać prace domowe i nie zaburzy to procesu twórczego, o ile na początku dasz sobie na to przyzwolenie.

Po zakończeniu wspólnej pracy w grupie, pozostaję do Twojej dyspozycji jeszcze przez 2h – możesz mnie pytać o wszystko, z czym się mierzysz malując mandalę.

Czym jest mandala?

Dla mnie jest ona zaproszeniem do rozmowy z samą sobą, podczas której towarzyszą mi pędzle i farby.  Jest owocem spontanicznego aktu tworzenia, tętniącym zapisem tego, co noszę w sobie.

Rdzeniem projektów mandali jest okrąg. I to właśnie ten wzór „koła ze środkiem” widoczny jest wszędzie wokół nas. Struktury naszych komórek, kryształy tworzące lód, skały i góry, które są zbudowane z atomów, kwiaty, owoce, słoje drzew, spiralne ułożenie muszli ślimaka – wszystko to odzwierciedla pierwotny wzór mandali.

Mandala (w sanskrycie „koło” ) ma długą historię i można ją spotkać w wielu kulturach.W świecie zachodnim zaistaniała dzięki C.G.Jungowi, szwajcarskiemu psychoanalitykowi i psychiatrze, który dostrzegł jej wartości terapeutyczne.

Działanie mandali, zależy od intencji z jaką została stworzona i zgodnie z tym, można stworzyć przeróżne rodzaje mandal, zależnie od potrzeb i możliwości wyobraźni. Można wykreować mandale oczyszczające, uzdrawiające, wzmacniające dowolne cechy lub obszar ludzkiego życia.
Tak, jak różna może być nasza intencja, tak odmienna będzie moc mandali. Mogą powstać mandale przebaczenia, spokoju, zdrowia, miłości, dostatku, harmonii, mądrości, radości, otwarcia, spełnienia.

Wsłuchaj się w głos serca – żyj bardziej!

Pomogę Ci w twórczy sposób zadbać o siebie, tak, byś odczuła zmiany w swoim życiu.

Co zyskasz malując mandalę?

zmniejszysz stres i odpoczniesz

Dbanie o siebie jest niezbędne, jeśli nadal chcesz pomagać innym i prowadzić życie pełne pasji, radości i spełnienia.  Zadbaj o siebie TERAZ

wyruszysz w podróż po nieznane

Nie potrzebujesz wiele, by zacząć twórcze życie. Powiem więcej, nie musisz w ogóle wiedzieć, co robisz. Po prostu – ZACZNIJ

doświadczysz kreatywnej uważności

Gdy pozwolisz, by pędzel Cię prowadził, zadzieje się magia. Uwolnij umysł z napięcia, presji i oczekiwań. Wdech…wydech… Jesteś we właściwym miejscu.

namalujesz swoją mandalę

Może chciałaś już wcześniej chwycić za pędzel, ale nie byłaś pewna czy masz talent? Może malujesz już od jakiegoś czasu, ale wciąż szukasz własnego głosu?

 

Aby nauczyć się malowania mandal i pozwolić, by stały się one towarzyszem na Twojej drodze życia – nie potrzebujesz dyplomów szkół plastycznych.

Wystarczy twoja gotowość i otwartość.

Zobacz co o współpracy ze mną mówią Klientki:

Warsztaty Anety…ehhh każde i zawsze  otoczone magią doznań… Mandale z Anetą wspominam jako mistyczne doświadczanie siebie. Piękne pokierowanie uwagi do serca. Cudowna przewodniczka.Dzięki Anecie przełamałam barierę, lody serca. Odkryłam siebie na nowo. Poczułam się znowu dzieckiem radosnym, szczęśliwym. Nauczyłam się akceptacji i świadomego kreowania życia. Patrzę często na moja mandale, kocham je. Kocham siebie. Taka jestem, jak ta mandala, koloLova ? Dziękuję Aneciu ❤

Patrycja Moeglich

Zajęcia u Anety to nie tylko twórcza praca rąk. To proces, który dzieję się w nas. Serdeczna atmosfera, otwartość i uważność na drugiego człowieka to istotne elementy warsztatów, które sprzyjają byciu w kontakcie z innymi, jak i ze sobą. Bardzo cenię sobie wsparcie Anety w tym procesie. Ona jest zawsze blisko, doradzi, jeśli potrzeba, ale przede wszystkim daje przestrzeń i poczucie, że „możesz wszystko”. Uwielbiam tę całą naturalną otoczkę i podejście ekologiczne. To wszystko sprawia, że jest nam razem bardzo po drodze.

Marta Grześko-Nyczka

Nigdy wcześniej nie malowałam mandal. Nie myślałam też, że mogą one tak mocno wpłynąć na moje życie. Dzięki warsztatom z malowania mandal, przy pomocy Anety –  odważyłam się i chwyciłam za pędzel, który oststni raz był w mojej dłoni, gdy byłam w podstawówce. To, co się zadziało było magiczne. Obraz, który ze mną zostaje jest kolorowym zapisem emocji, jakie mi towarzyszyły. Zaprosiłam mandale na co dzień do mojego życia, zwłaszcza wtedy, gdy czuję, że zaczyna mi brakować energii. Polecam!

Natalia Kamińska

cześć, jestem Aneta

Artystka, Edukatorka i Twórczyni Dobrego Czasu.

Tworzę przestrzeń dla Kobiecych głosów.

Głosów intuicji, wyobraźni, marzeń.

Zabieram Kobiety w twórcze poszukiwania siebie. Budzę ukrytą w nich kreatywność i daję narzędzia do jej wyrażania.

Jestem wdzięczna za praktyki, które przenoszą mnie z powrotem do serca i ciała. Jedną z nich jest MALOWANIE MANDAL.

Odkąd zaprosiłam na stałe do swojego życia twórczą energię, czuję jej moc transformacji. Zmiany dokonują się we mnie i dookoła mnie.

Czuję, że moja filiżanka zapełnia się, dzięki czemu jestem gotowa służyć, także Tobie.

 

Malując mandale, Kobiety czują, że inne życie jest możliwe. Uświadamiają sobie, że mogą żyć bliżej siebie, po swojemu – twórczo i pięknie. I wiedzą, jaka droga ich do tego prowadzi.

 

Sprawiam, że Kobiety nabierają więcej jasności i lekkości w życiu.

Inspiruję Je do zmian.